Wartość Internetu w Polsce:

Żyjemy obecnie w czasach, w których dominuje wysoka technologia. Znacząca część osób posiada już osobisty telefon komórkowy, tablet bądź laptop. Badania przeprowadzone przez wielu naukowców w 2017 roku wykazały, że w ponad 82% Polaków ma dostęp do internetu!

Własna strona WWW!

Jeśli jesteśmy osobami, które lubią dzielić się swoimi przemyśleniami bądź przygodami lub posiadamy własne firmy, to możemy zastanowić się nad wykonaniem bądź zakupieniem własnej witryny internetowej, na której będziemy mogli publikować nasze przygody lub przeżycia bądź naszą firmową ofertę.

Aby wykonać taką stronę, to wystarczy poświęcić kilka minut, aby obejrzeć na YouTube bądź przeczytać jakiś poradnik na kilku stronach, które pokażą nam, jak krok po kroku założyć swoją stronę.

Do wykonania pierwszej witryny będziemy potrzebowali własnej domeny oraz hosting z SSL. Jako domenę warto jest ustawić nasz pseudonim (ksywę) bądź nazwę naszej firmy.

Zalety Hostingu z SSL:

Szczególnie polecany jest hosting z SSL, ponieważ dzięki temu certyfikatowi nasza strona będzie oznaczana przez wyszukiwarki jako bezpieczna, dzięki czemu istnieje spore prawdopodobieństwo, iż nasza strona będzie pojawiała się wyżej w przeglądarkach, dzięki czemu prawdopodobnie zwiększymy ilość stałych czytelników naszego bloga. Zaletą takich hostingów jest łatwość instalacji takiego certyfikatu SSL. W większości firm oferujących hosting z SSL wystarczy zaledwie kilka kliknięć myszką, aby taki certyfikat zainstalować.

Sprawdź https://hostilla.pl/